Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
         
               


      

         

Ustaw stronę jako startową

 


 
                                                                 UFO

Załogi latających spodków
Flying Saucer Occupants

 

 

Tylko dwa wyjaśnienia UFO wydają się przekonujące dla Coral i Jima Lorenzen, zalozycieli i dyrektorów Organizacji do Badań Zjawisk Powietrznych. UFO i ich piloci są realni. Być może przebywają na Ziemie, by badać gatunek ludzki, ale nie możemy z góry przyjmować zalozenia, ze powniewaz są bardziej zaawansowani technologicznie, to rownoczesnie są bardziej rozwinięci duchowo. Z drugiej jednak strony, nie ma dostatecznych dowodów na to, ze przybysze ci chcą nas wykorzystywać lub się nad nami znecac. Zachowują podejrzanie oszukana obecnosc, modyfikują swój pojazd tak, by przypominał ziemski samolot, "a swoja zaloge ubierają w taki sposób, by przypominał nasza".
Drugie wyjaśnienie autorzy przedstawiają z dużym wahaniem: "Populacja całego świata padła ofiara szczególnie podstępnej i zakaźnej choroby umysłowej, która wytwarza halucynacje". To może być symptom tego, co psycholog Carl Gustav Jung nazwał ludzka potrzeba "psychicznej calosci", która może nam pomoc zrozumieć otaczający nas świat.
Niektóre relacje o UFO, twierdza Lorenzenowie, są jedynie odpowiedzią na tesknote za "symbolem calosci". Ludzki glod duchowy zbyt łatwo znajduje ujście w kulcie kontaktu z UFO, co ma opłakany skutek, a mianowicie taki, ze "wielu rozsadnch pod innym względem studentów opowiada o lądowaniu UFO z zaloga". Swiadkowie, którzy odbierają UFO w kategoriach "bliskie spotkanie" od glownego nurtu akceptacji i odpowiedzialności. Nie mamy duchowych ram, dzięki którym moglibyśmy zrozumieć UFO. Nic w ludzkiej historii lub we wspolczesnym życiu nie może nas do tego przygotować. W konsekwencji nasz strach przed nieznanym, tak jak przejawia się on w zjawisku UFO, nieuchronnie zakloca nasz odbiór. Albo nie chcemy ich zaakceptować jako czegoś rzeczywistego, albo upieramy się przy zgrabnym dopasowaniu ich do teorii, które maja odniesienie tylko do naszego widzenia wiata.

 


Lorenzenowie przedstawiają zbiór wskazań, które pozwolą ocenić relacje dotyczące kontaktu ludzi z istotami pozaziemskimi. Przykładowo, "jeżeli doświadczenie UFO zostało poprzedzone stresem emocjonalnym, to można przyjac, ze cale zdradzenie jest projekcja psychiczna". W takich okolicznościach UFO staja się "nośnikiem otuchy przywolujacym starszych braci, by szybko usunęli spotykające nas trudności". Należy zachować sceptycyzm, gdy wzieci mowia, ze te fizyczne istoty bardzo przypominają ludzi, i rowniez wówczas, gdy otrzymują jakieś przesłanie lub ostrzeżenia, często zawierające racjonalizacje tego, dlaczego on lub ona zostali "wybrani"/
Bardziej wiarygodni świadkowie opisujący pasazerow UFO jako posiadających cechy zupełnie im nie znane. Są prawdziwie przerażeni lub zaintrygowani samym doświadczeniem i nie przekazują żadnych przeslan od Obcych. Przede wszystkim jednak musza zachować zdrowy rozsądek w swej relacji o okolicznościach całego zdarzenia.
Lorenzenowie, opierając się na dostępnych dowodach, doszli do wniosku, ze UFO są dwunożni. W relacjach swiadkow przewazaja trzy wyraźne typy ufonautow: humanoidzi o wzroście 136cm, humanodzi o wzroście 90cm i niżsi przypominający zwierzęta, karły. Cechy, które najczesciej się powtarzają, to duże oczy, duże czaszki i mały wzrost. Te trzy gatunki prawdopodobnie reprezentują kilka ras z jednej planety lub sojuszy planet. Niektóre mogą być tresowanymi zwierzętami.
Ci, którzy prowadza kampanie przeciwko rzekomemu utajnianiu zjawiska UFO przez siły powietrzne/CIA, nie zyskują sobie sympatii autorów. Oskarżenia o tuszowanie tego zjawiska maja "nieswiadoma motywacje", która zakłada, ze władza zna odpowiedzi i je zataja. Jest to zalozenie, które ma na celu stlumic "obawy przed mozliwoscia, ze nikt nie uświadamia sobie tego problemu w pełni".

Źródło: Coral & Jim Lorenzen "Flying Saucer Occupants"
(http://www.drtruth.org/Infinity16.html) (http://www.ncas.org/condon/text/s3chap03.htm) (http://www.ufosnw.com/history.htm)
 
                              Dodaj wpis do Księgi Gości ! (kliknij!)

e-mail: apokalipsy@tlen.pl

          GG: 6705942  3324083

        Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych

      

       

      

Jak myślisz co się stanie w 2012 r.
Przejście w czwarty wymiar
Wojna nuklearna
Całkowita zagłada cywilizacji
Nic się nie stanie
Nie mam pojęcia