Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
         


     

         


 
                                                                UFO

                                                       Twarz na marsie

Podczas misji sondy Viking w 1976 roku zrobiono wiele zdjęć powierzchni marsa. Kilka niezależnych od siebie grup badawczych odkryło na tych zdjęciach niezwykłe formy w okolicach równini Cydonii (na marsie). Najbardziej intrygującą formą jest twarz ludzka. Zlokalizowano tam też kilka piramid. Naukowcy badający zdjęcia nie wykluczają, że obiekty te są sztucznego pochodzenia, ponieważ nie ma wystarczających dowodów na to, że nie są. Jeśli okazało by się, że natura nie jest w stanie sama wytworzyć takich form trzeba wziąść pod uwagę celowe dokonania istot inteligentnych. Naukowcy wielokrotnie apelowali do NASA o ponowne wykonanie zdjęć równiny Cydonii jednak nadaremno. NASA jest całkowicie głucha na wszelkie takie prośby. Ciekawe dlaczego? Może ma coś do ukrycia? Może tak, a może nie, gdyby rząd Stanów Zjednoczonych nie miał nic do ukrycia czemu szkodziło by ponowne wykonanie zdjęć. Byc może jest to w jakiś sposób powiązane z wypadkiem w Rosswel. Twarz jest bardzo dużym obiektem, jej długosć wynosi 2,5 kilometra, a szerokość 2 kilometry. W najwyższym punkcie jej wysokosć wynosi 400 metrów co zbadano po długości cienia. Obok twarzy, niedaleko znajdują się piramidy, a raczej coś co na kształt przypomina te budowle. Trzeba by się zastanowić czy jest to tylko przypadek że kilka obiektów, które są brane pod uwagę jako wybryk innej cywilizacji znalazły się tak blisko siebie.
Szansa na to że znalazły się w pobliżu przypadkowo jest bardzo mała biorąc pod uwagę wszelkie czynniki działające w kosmosie.Jest to zdjęcie późniejsze od tego pierwszego. Jednak spróbujcie pomniejszyć je w jakimkolwiek programie graficznym, nie przypomina tego pierwszego no nie? Więc które jest spreparowane? Ja bym obstawiał za tym drugim, ponieważ pierwsze było opublikowane od razu, nikt nie wiedział o dziwnych kształtach, zostały dopiero odnalezione. Drugie natomiast było już podane jako zbliżenie przez NASA.

 

dhost.info                                                 

                              Dodaj wpis do Księgi Gości ! (kliknij!)

e-mail: apokalipsy@tlen.pl

          GG: 8734263 8734263

     

      

Jak myślisz co się stanie w 2012 r.
Przejście w czwarty wymiar
Wojna nuklearna
Całkowita zagłada cywilizacji
Nic się nie stanie
Nie mam pojęcia