Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
        


     

         


 
                                                EZOTERYKA

                                                     TELEPATIA
Czym jest telepatia ?
Telepatia jest to zjawisko przekazywania i odbierania myśli na odległość. Jest jednym z wielu dziwnych zjawisk natury, których nauka nie potrafi wyjaśnić. Należy więc do tzw. zjawisk paranormalnych, a raczej niewyjaśnionych, czy innymi słowy anomalmych.

Przykłady
Napewno spotkaliście się ze zjawiskiem telepatii w waszym codziennym życiu. Przypomnijcie sobie sytuację, kiedy chcieliście zadzwonić do bliskiej wam osoby, o której nagle sobie przypomnieliście. Jesteście już blisko podniesienia słuchawki, kiedy nagle dzwoni telefon i odzywa się w nim głos osoby do której przed chwilą mieliście zadzownić. Jest to najbardziej popularny przykład telepatii polegający na "wywołaniu" myślami jakieś zjawisko. Inne przykłady telepatii to: odgadnięcie zasłoniętej karty, którą trzyma druga osoba; skupienie myśli na kieliszku, który nagle pęka; wyczucie telepatycznie śmierci bliskiej osoby i.t.p.

Zdolności telepatyczne
Niektórzy ludzie posiadają nadzwyczajne zdolności telepatyczne, które wykorzystują w różnych sytuacjach. Jednym z nich jest Uri Geller- najbardziej sławny telepata na świecie. Niektórzy twierdzą, że zdolności Gellera są tylko perfekcyjnym udawaniem, lecz jest to mało prawdopodobne. Jak sam mówi odkrył swoje zdolności po niezwykłym zdarzeniu, które miało miejsce w dzieciństwie. "Jako małe dziecko zobaczył w ogródku zbliżający się z nieba świecący obiekt oraz cień wielkiej postaci, która strzeliła w niego wiązką oślepiającego światła. Silne uderzenie spowodowało, że zapadł w sen. Od tej chwili odkrył, że posiada nadludzkie moce". Uri Geller przyznaje, że swoje umiejętności wykorzystywał na klasówkach, kiedy to czytał w myślach nauczycieli dowiadując się o odpowidzi. Wspomina rówież o niesamowitym incydencie: "Gdy przed dziesięciu laty jechał taksówką w Londynie na prośbę kierowcy zatrzymał myślą wskazówki Big Bena. Wkrótce potem otrzymał pismo: Drogi panie Geller, jeśli znów pan to zrobi, wyrzucimy pana z Anglii". Innym ciekawym zjawiskiem, które udało mu się wykonać było to, że zgasił na chwilę znicz na olimpiadzie w Sydney w 2000 roku. Kiedy mu się nudzi w domu, podobno wyciąga łyżeczki z szuflady i wygina je.

Każdy z nas coś w sobie odkryje
Tak naprawdę każdy z nas ma zdolności telepatyczne. Róznimy się jednak poziomem ich wyćwiczenia.

                              Dodaj wpis do Księgi Gości ! (kliknij!)
 

e-mail: apokalipsy@tlen.pl

          GG: 8734263 8734263

     

      

Jak myślisz co się stanie w 2012 r.
Przejście w czwarty wymiar
Wojna nuklearna
Całkowita zagłada cywilizacji
Nic się nie stanie
Nie mam pojęcia