Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
        


     

         


 
                                                                  UFO

Tajemnice czasu i przestrzeni

(Mysteries of Time and Space - Brad Steiger)

 Brad Steiger przedstawia teorie, ze UFO wpisuje sie w kontekst bardziej znaczącego zjawiska, dotyczącego przestrzenno-czasowych definicji rzeczywistości. Przestrzeń i czas to zauważalne ograniczenia ludzkiego postrzegania rzeczywistości. Szeroka gama przejawien, od UFO i Człowieka Śniegu do złośliwych duchow(poltergeistow), jest dowodem na elastyczność czasu i przestrzeni oraz na sile ludzkiego umysłu, by postrzegać, a także tworzyć inne rzeczywistości lub inne układy przestrzeni i czasu.
Pozaziemscy przybysze pokazują, jak można kształtować czas i przestrzeń. Celowo wprowadzają zamieszanie do ludzkich pojęć budowania rzeczywistości jako metody naukowej, zmuszając nasz gatunek do umysłowego wysiłku. Chociaż na tym etapie nauczyciele ci odgrywają role dobroczynna, to Steiger wskazuje na mniej korzystna wymianę w dalszych kontaktach.

      
Stegier, cytując obficie z pism naukowców kreacjonistów i dziewiętnastowiecznych gazet uważa, ze na kontynencie Ameryki Północnej istniała starożytna cywilizacja. Może była to część legendarnej Atlantydy, istniejącej tysiące lat przed ostatecznym rozwojem Homo Sapiens jako inteligentnego gatunku. Przytacza przykłady przedmiotów wytworzonych przez człowieka, takie jak rzymskie monety wykopane w Illinois, japońskie wyroby garncarskie z 3000 roku p.n.e. znalezione w Ekwadorze oraz wszystkie nie wyjaśnione znaleziska z najbardziej nieprawdopodobnych miejsc - jako dowód, ze te i inne "pomyłki" mogą być "pewnym rodzajem pozostałości z innych wymiarów rzeczywistości [...i] oznaczają, ze rzeczywistość, która uważamy za solidna, oczywista i prawdziwa, jest w zasadzie plastikowa [...], sztuczna reprezentacja innej prawdziwej rzeczywistości".
Steiger, szukając wyjaśnienia zniekształceń zarówno czasu, jak i przestrzeni, badał złośliwe duchy, przypuszczalnie składające sie z "ognisk inteligentnej materii, [która] może być kierowana i częściowo kontrolowana przez ludzka inteligencje, lub odwrotnie". Sugeruje, ze te zasadniczo wrogie, złośliwe duchy można ujarzmić i wykorzystać jako źródło energii.
Człowiek Śniegu, znany tez jako Bigfoot, jest zwierzęciem, które nie pasuje do obecnego przestrzenno-czasowego kontekstu i związane jest z fenomenem UFO. Steiger sadzi, ze istoty te mogą wchodzić w nasza sferę, by zbadać, czy nasza planeta jest odpowiednim środowiskiem dla życia pozaziemskiego lub dla wygnańców z innych planet czy wymiarów. Mogą one lądować na Ziemi, by dostarczyć pożywienia lub armii robotów dla przyszłej inwazji lub odwiedzin. Człowiek Śniegu nie pokazuje sie za często, gdyż zdaniem Stegiera "czestotliowosc jego wibracji", przystosowana do innego wymiaru, powoduje jego rozpad, zanim znajdzie odpowiedni do powrotu punkt załamania czasoprzestrzeni.
Steiger uważa, ze teoria elektryczna wyjaśnia porozumienie miedzy ludźmi i istotami pozaziemskimi, gdyż u podłoża myśli tkwią struktury energetyczne. Z kolei struktury te mogą dostroić nasze umysły do innych wymiarów i inteligencji, które je zamieszkują. Uzdolnieni ludzie na naszej planecie coraz liczniej sie uczą dostrajania do tych kanałów, a przykładem mogą być Uri Geller i Olof Johnsson. Medium w czasie transu otrzymuje przesłanie. Porwani do UFO wierzą, ze byli na statku Obcych, ze zostali wykorzystani seksualnie, gdyż ich geny potrzebne były do dalszych eksperymentowi. Autor twierdzi, ze można to wytłumaczyć: "Ktoś o jeszcze nieokreślonym pochodzeniu [...] daje nam fragmenty informacji, <<oddzielnie nic nie znaczące>>, ale stanowiące niezbędne elementy całości, która może osłonić swoja tajemnice"          
                                            

Źródło:

http://kevinrandle.blogspot.com/2006/11/more-ooparts.html ; http://www.think-aboutit.com/aliens/folklore.htm ; http://etcetraetcetra.blogspot.com/2007/11/more-from-brad-steiger-in-ufo-report.html
 

                              Dodaj wpis do Księgi Gości ! (kliknij!)                  

e-mail: apokalipsy@tlen.pl

          GG: 8734263   3324083

     

      

Jak myślisz co się stanie w 2012 r.
Przejście w czwarty wymiar
Wojna nuklearna
Całkowita zagłada cywilizacji
Nic się nie stanie
Nie mam pojęcia