Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 


     

         


 
       ZJAWISKA NIEWYJAŚNIONE

                                              SUPERDZIECI Z CHIN
O co tu właściwie chodzi?
W marcu 1979 roku ujawniono w Chinach przypadek chłopca, który potrafił widzieć "uszami". Gazeta "Sichuan DAily" relacjonowała wówczas, żę dwunastoletni Tang Yu widzi uszami, tak jak inni oczami, i to o wiele lepiej. Przypadkiem chłopca zajmował Zhang Naiming, jedenz reporterów gazety, który postanowił sprawdzić niewiarygodne zdolności chłopca. Niebieskim tuszem napisał na kartce papieru 4 litery. Następnie złożył ją sześciokrotnie i podał chłopcu. Tang Yu przez chwilę trzymal złożoną kartkę przy uchu, po czym prawidłowo podał jej treść. Podczas kolejnych testów, jakim poddawano chłopca, na podobnie złożonych kartkach papieru zapisywano całe wiersze, które ten równie bezbłędnie odczytywał.
To jednak dopiero początek historii. Artykuł przedstawiający chłopca wywołał poruszenie w całych Chinach, a do redakcji zaczęli zgłaszać się rodzice dzieci obarzonych podobnymi umiejętnościami.
Jak donosiły władze, na terenie Chin żyły tysiące dzieci, które potrafiły czytać nie tylko z zawiązanymi oczami, ale również językiem, nosem, pachą, dłońmi czy stopami.
Dwie siostry o podobnych umiejętnościach poddano badaniom nadzorowanym przez wielu ze świata mediów, nauki i medycyny. Dziewczynki powiedziały zgodnie, że w chwili przystawiania kartki papieru do ucha, nosa czy pachy w duszy oraz umyśle pojawiają się obrazy i słowa, jakie przedstawione są na papierze - pojawiają się jedynie na krótki moment, po czym znikają. Dziewczyni nie były w stanie przewidzieć, kiedt pojawiają się wizje - czasami musiały czekać kilka minut, czasami pół godziny, czasami wcale.

Shen Kegong - chiński "superkomputer", który w wieku trzynastu lat potrzebował zaledwie 20 sekund, aby w pamięci dokanać obliczenia:
625 do potęgi dziewiątej = 14 551 915 228 366 851 806 640 625

PRzedstawiciele kierownictwa amerykańskiego koncernu naftowego obserwowali dziewczynkę otwierającą siłą umysłu pąk kwiatu (1992). Siedziąca obok dziewczynka przesuwała zamkniętą w butelce tabletkę, posługując się zdolnościami kinetycznymi.

                              Dodaj wpis do Księgi Gości ! (kliknij!)

e-mail: apokalipsy@tlen.pl

          GG: 8734263 8734263

     

      

Jak myślisz co się stanie w 2012 r.
Przejście w czwarty wymiar
Wojna nuklearna
Całkowita zagłada cywilizacji
Nic się nie stanie
Nie mam pojęcia