Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
        


     

         


 
                                                EZOTERYKA

                                                             REIKI

Reiki to starożytna metoda uzdrawiania, która została odkryta na nowo, po wiekach, zapomnienia, przez dr Mikao Usui. Odkrycie to miało miejsce pod koniec XIX wieku, po 21 latach poszukiwań m.in. w buddyjskich rękopisach i 21 dniowej medytacji na Górze Kuri Yama koło Kyoto. Słowo Reiki można przetłumaczyć jako: uniwersalna energia życia. Metoda ta znana tylko w Japonii, po II wojnie światowej zaczęła się rozprzestrzeniać w świecie zachodnim. Obecnie można śmiało powiedzieć, że jest to najpopularniejsza metoda energoterapii, stosowana przez miliony ludzi na całym świecie. Została nawet uznana przez WHO (Światowa Organizacja Zdrowia). Terapeutą w metodzie Reiki może zostać każdy, kto się tą metodą zainteresuje i ukończy odpowiednie szkolenia. W trakcie takiego szkolenia mistrz przeprowadza inicjacje, które dostrajają organizm do częstotliwości Energii Reiki oraz naucza teorii dotyczącej tej metody i sposobu przeprowadzania zabiegów sobie i innym. Przeprowadzane inicjacje są warunkiem stania się "kanałem" dla przepływu tej energii i gwarantują nabycie dożywotnich zdolności przekazywania tej energii sobie i potrzebującym.
Dawniej każdy człowiek mógł korzystać z dobrodziejstw Energii Reiki. Lecz w trakcie cywilizowania i oddalania się od natury, nasze połączenie ze źródłem energii zanikło. Dlatego dobrze by było, gdyby każdy przeszedł inicjacje I stopnia Reiki, w trakcie której zostaje się ponownie połączonym ze źródłem energii życia. Inicjacje tego stopnia mogą przechodzić już kilkuletnie dzieci, a jako ciekawostkę mogę podać, że ostatnio powstała "moda" na inicjowanie zwierząt.
Terapia Reiki przywraca harmonię na wszystkich poziomach naszego istnienia tj. fizycznym, psychicznym, emocjonalnym i duchowym. Dopiero uzyskanie równowagi na tych wszystkich poziomach umożliwia przezwyciężenie choroby. Zabiegi Reiki przywracają równowagę energetyczną organizmu, podtrzymują dobry stan fizyczny, wzmacniają odporność, usuwają z organizmu toksyny, stymulują wszelkie procesy życiowe oraz pomagają choremu zwalczyć chorobę. Terapia zwalcza nie tylko chorobę, lecz dociera do przyczyn jej wystąpienia, pozwalając je usunąć, by nie przyczyniły się do jej nawrotu. Warunkiem skuteczności zabiegów jest systematyczność.
Stosując Reiki można uzyskać wspaniałe rezultaty dosłownie w każdym schorzeniu. Niestety w niektórych przypadkach konieczne jest równoczesne korzystanie z pomocy lekarskiej. Jednak wspierając metody medycyny konwencjonalnej terapią Reiki, przyśpiesza się powrót do zdrowia, zmniejsza skutki uboczne stosowanych środków farmaceutycznych oraz konieczne ich dawki.
Posiadając wtajemniczenie w metodę Reiki możemy pomagać sobie w każdym momencie swojego życia, usuwać drobne dolegliwości lub przyśpieszać terapię medyczną, usuwać skutki stresu, energetyzować żywność, napoje i leki (zmniejszając ich skutki uboczne). Możemy także stać się uzdrowicielem dla swoich bliskich i przyjaciół, a w przyszłości może nawet na większą skalę. Zapraszam w ekscytującą podróż w świat Reiki.Mistyczny wymiar

                              Dodaj wpis do Księgi Gości ! (kliknij!)
 

e-mail: apokalipsy@tlen.pl

          GG: 8734263   3324083

     

      

Jak myślisz co się stanie w 2012 r.
Przejście w czwarty wymiar
Wojna nuklearna
Całkowita zagłada cywilizacji
Nic się nie stanie
Nie mam pojęcia