Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
        


     

         


 
       ZJAWISKA NIEWYJAŚNIONE

                                               MOWA ODWROTNA
Otóz istnieje takie coś jak zapis od tyłu. Zwolennicy piszą na ten temat, że nagrania dźwiękowe z umieszczonymi wiadmościami od tyłu są zamieszczane do celu kontrolowania umysłów młodych ludzi.( A natomias sceptycy piszą, że prawie wszystkie przekazy w nagraniach od tyłu nie istnieją. To powszechne, że słyszy się jakieś dziwne słowa przy odtwarzaniu mowy od tyłu.Wszystkie interpretacje tych dźwięków jako odwrotnych przekazów wynikają z ożywionej wyobraźni słuchaczy.

Ale co począć z poniższymi faktami?

*Jeśli odsłucha się od tyłu wypowiedź Neila Armstronga: "That;s one small step for [a] man, one giant leap for mankind" (To jeden mały krok dla człowieka, wielki skok dla ludzkości), można usłyszeć wiadomość: "Man will space walk" (Człowiek będzie chodził w kosmosie)
*Jeśli odtworzy się od tyłu dziennikarskie komentarze podczas relacji na żywo z zabójczego zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy'ego, można rozpoznać słowa: "He's shot bad! Hold it! Try and look up!" (Mocno oberwał! Trzymaj! Spójrz w górę!)
*Podczas wywiadu Patsy Ramsey mówi o tym, że na Ziemi są tylko dwie osoby, które wiedzą kto zabił jej córkę: zabójca i osoba, której powierzył on ten sekret. Przy odtwarzaniu tej rozmowy wstecz, słychać jak Patsy mówi: "I'm that person" (Ja jestem tą osobą)

A jak ty sądzisz? Czy będziesz sceptykiem czy może zwolennikiem?

                              Dodaj wpis do Księgi Gości ! (kliknij!)

e-mail: apokalipsy@tlen.pl

          GG: 8734263   3324083

     

      

Jak myślisz co się stanie w 2012 r.
Przejście w czwarty wymiar
Wojna nuklearna
Całkowita zagłada cywilizacji
Nic się nie stanie
Nie mam pojęcia