Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
        


     

         


 
       ZJAWISKA NIEWYJAŚNIONE

                                               MOWA ODWROTNA
Otóz istnieje takie coś jak zapis od tyłu. Zwolennicy piszą na ten temat, że nagrania dźwiękowe z umieszczonymi wiadmościami od tyłu są zamieszczane do celu kontrolowania umysłów młodych ludzi.( A natomias sceptycy piszą, że prawie wszystkie przekazy w nagraniach od tyłu nie istnieją. To powszechne, że słyszy się jakieś dziwne słowa przy odtwarzaniu mowy od tyłu.Wszystkie interpretacje tych dźwięków jako odwrotnych przekazów wynikają z ożywionej wyobraźni słuchaczy.

Ale co począć z poniższymi faktami?

*Jeśli odsłucha się od tyłu wypowiedź Neila Armstronga: "That;s one small step for [a] man, one giant leap for mankind" (To jeden mały krok dla człowieka, wielki skok dla ludzkości), można usłyszeć wiadomość: "Man will space walk" (Człowiek będzie chodził w kosmosie)
*Jeśli odtworzy się od tyłu dziennikarskie komentarze podczas relacji na żywo z zabójczego zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy'ego, można rozpoznać słowa: "He's shot bad! Hold it! Try and look up!" (Mocno oberwał! Trzymaj! Spójrz w górę!)
*Podczas wywiadu Patsy Ramsey mówi o tym, że na Ziemi są tylko dwie osoby, które wiedzą kto zabił jej córkę: zabójca i osoba, której powierzył on ten sekret. Przy odtwarzaniu tej rozmowy wstecz, słychać jak Patsy mówi: "I'm that person" (Ja jestem tą osobą)

A jak ty sądzisz? Czy będziesz sceptykiem czy może zwolennikiem?

                              Dodaj wpis do Księgi Gości ! (kliknij!)

e-mail: apokalipsy@tlen.pl

          GG: 8734263   3324083

     

      

Jak myślisz co się stanie w 2012 r.
Przejście w czwarty wymiar
Wojna nuklearna
Całkowita zagłada cywilizacji
Nic się nie stanie
Nie mam pojęcia