Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
       


     

         


 
                                                                UFO

Antygrawitacja

Oddziaływanie grawitacyjne jest najsłabszym oddziaływaniem. Takie oddziaływanie występuje pomiędzy każdymi dwoma ciałami mającymi jakąkolwiek masę, jednak dla małych mas jest praktycznie niezauważalne i nierozpatrywane. Gdy masy są duże, np Słońca i Ziemi oddziaływanie jest zauważalne i bardzo ważne, w końcu Ziemia obiega Słońca. Antygrawitacja wielu ludziom kojarzy się z ufo. Czy da się wykorzystać pole grawitacyjne do poruszania statku kosmicznego? Czy da się zamienić oddziaływanie grawitacyjne w użyteczną energię, którą wykorzysta napęd grawitacyjny. Jest jedno ale, narazie jest to czysta fikcja, my ludzie nie rozumiemy jescze dobrze tych zjawisk. Czy obserwują niezidentyfikowane obiekty latające uda się zrozumieć sposób ich poruszania się?

Naukowcy zaczęli interesować się tym problemem, w 1954 roku Herman Oberth założył że ufo porusza się wykorzystują pole grawitacyjne zamieniając je w użyteczną energię. Fizyk z NASA, Poul Hill udowodnił na podstawie ośmiu przypadków, że Nol'e nie poruszają się za pomocą pola magnetycznego lub elektrycznego. Zostaje antygrawitacja, "odpychające pole". Hipotezę można potwierdzić uczuciem powalenia na kolana gdy przelatuje ufo. Świadkowie twierdzą, że przy starcie ufo słyszalny jest bardzo głośny dźwięk dochodzący z dolnej wirującej części pojazdu. Hill twierdzi, że głośne starty są spowodowane falami stojącymi, które znajdują się blisko ziemi i zanikają po oddaleniu. Mówi także że ufo może generować pole elektromagnetyczne niebezpieczne przy bliższej odległości. Także efekt jonizacji powodujący świecenie może być spowodowany tymi falami. Często wydaje się, że ufo zmienia swój kształt, to może być plazma która ułatwia manewrowanie pojazdem. Pewnego dnia Hill zobaczył ufo w kształcie cygara, które nagle stanęło, pochyliło się i z wielką szybkością odleciało. W tym momencie uświadomił sobie on, że pojazdy ufo aby latać tworzą antygrawitację opierającą się na ziemskiej grawitacji. Nie wiadomo tylko na jakiej zasadzie nol'e znikają lub przemieszczają się przez ogromną przestrzeń w krótkim czasi

dhost.info                      

                              Dodaj wpis do Księgi Gości ! (kliknij!)                    

e-mail: apokalipsy@tlen.pl

          GG: 8734263   3324083

     

      

Jak myślisz co się stanie w 2012 r.
Przejście w czwarty wymiar
Wojna nuklearna
Całkowita zagłada cywilizacji
Nic się nie stanie
Nie mam pojęcia