Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
         
               


      

         

Ustaw stronę jako startową

 


 
                                                                UFO

Aniołowie - tajni agenci Boga
Billy Graham: "Angels: God's Secret Agents"
 

 

Billy Graham, kaznodzieja baptystów i teolog, opisując eteryczne jednostki skierowane na Ziemie w roli boskich wyslannikow, którzy maja nam pomagać w "walce z szatanem" twierdzi, ze z wielu doniesień wynika, iż UFO "w zadziwiający sposób przypominają anioly".
Niektórzy chrzescijanscy pisarze snuli domysły, ze UFO mogą być aniołami Boga, które zarzadzaja sprawami naszego fizycznego świata - pisze Grałam, dodając jednak, ze "nie do końca zgadza się z takim poglądem". Podkreśla, ze wzrasta liczba relacji UFO, podobnie jak wzmaga się "aktywnosc szatana", co może oznaczać ponowne, bliskie przyjście Jezusa Chrystusa.
Pisze o "widowiskowej formacji" UFO, krazacych nad Japonia 15 stycznia 1975 roku, wygladajacych jak sznur pereł, który przeraził, ale jednocześnie zachwycił tysiące ludzi. "Naukowiec z laboratorium badającego obiekty atomowe w Los Alamos powiedział mi kiedyś, ze na dwadzieścia zjawisk UFO przypada jedno, którego nie da się naukowo wyjasnic.
Graham z satysfakcja zauważa, ze "ludzie, którzy mowia, ze nie wierzą w Boga z Biblii", bardzo poważnie traktują ksiazki pisarzy takich jak Er ich von Daniken, gloszacych teorie, ze w czasach prehistorycznych astronauci z odległych gwiazd odwiedzali Ziemie w statkach kosmicznych. Teoretycy ci przyrownuja opisy dzisiejszego fenomenu UFO do "zdarzeń z Księgi Ezechiela i uwazaja, ze jest to niezbity dowód"/
Fragment z ks. Ezechiela opisuje zejście ognistego rydwanu albo UFO. Graham pisze, ze jakakolwiek próba "by polaczyc te fragmenty z wizytami aniolow, może w najlepszym razie być jedynie domysłem". Nie odrzuca jednak tej interpretacji, ale nie poparłby sceptycyzmu wobec wydarzeń przedstawionych w Biblii.

 

 

Graham przypisuje anielskim istotom wiele cech, które ludzie obserwowali u kosmitów w trakcie spotkań z nimi. Aniołowie nie maja ciała fizycznego, chociaż przybierają ludzka postać. Aniolowie mogą zmieniać swój wygląd, mogą tez nagle zniknac. Nie mogą jednak być w wielu miejscach naraz i nie są wszechwiedzący. Są "białymi istotami, olsniewajacymi jak swiatlo błyskawicy". Ich piękna i blasku "olsniewajacego jak slonce" nie da się opisać. Aniołowie nie maja płci, nie są ani mezczyznami, ani kobietami. Posiadają wiedze rozleglejsza od ludzkiej, ale nie wiedza wszystkiego. Aniołowie, podobnie jak ludzie, podzieleni są na grupy, stosownie do swej pozycji i chwały. Każdy anioł posiada "inny stopień doskonalosci" i odgrywa odmienna, lecz wyraźnie określona role. Aniołowie często przekazują ludziom przesłania, jak stało się to w wypadku Lota, gdy dwóch "niezidentyfikowanych boskich wyslannikow" ostrzegło jego rodzinę, by uciekali przed zniszczeniem Sodomy i Gomory.
Jeżeli aniołowie są wsrod nas, to dlaczego nie widzimy ich czesciecj? "Nasz wzrok jest tak skonstruowany, ze ich nie widzimy podobnie, jak nie dostrzegamy pojedynczych atomów". Graham, by podkreslic ludzkie ograniczenia, przytacza przykłady ze świata zwierząt - nietoperze z czułym radarem, wyrafinowany system prowadzący jaskolki i gęsi w locie, który "graniczy z tym, co nadnaturalne". Dlaczego fakt, iż człowiek nie postrzega obecności aniolow "uważamy za dziwny" ?
 

Źródło:

Billy Graham - Doubleday, New York (http://www.direct.ca/trinity/agents.html)
(http://www.touched.com/touched05/realangels.php)

                              Dodaj wpis do Księgi Gości ! (kliknij!)

e-mail: apokalipsy@tlen.pl

          GG: 6705942  3324083

        Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych

      

       

      

Jak myślisz co się stanie w 2012 r.
Przejście w czwarty wymiar
Wojna nuklearna
Całkowita zagłada cywilizacji
Nic się nie stanie
Nie mam pojęcia